Vanast nutikaks

Seisuk pakub Eestis ainulaadset teenust, muutes sinu vana kontorilaua reguleeritava kõrgusega lauaks.

Miks muuta vana laud reguleeritavaks?

Sinu olemasoleva laua nutikaks seisulauaks muutmisel on mitu eelist. Tõenäoliselt on olemasolev lauaplaat hoolikalt valitud ja sobib hästi kokku kontori sisekujundusega. Seega saad säästa aega, mis kuluks täiesti uue laua leidmisele.


Lisaks on tänapäeval probleem see, et viskame liiga lihtsalt enda asju ära, selle asemel et neid natukene putitada ja anda neile uus hingamine. Antud juhul on selline lähenemine soodsam ja loodussõbralikum, kui täiesti uue seisulaua soetamine. Seejuures on meie teenus tehtud väga mugavaks ja kiireks. Võta ühendust, vali sobiv aeg ja Seisuki meeskond tuleb ja muudab sinu olemasoleva laua reguleeritava kõrgusega lauaks.  

ÜKS SUURUS SOBIB KÕIGILE

Sinu praegune lauaplaat on unikaalne, kuid sellegipoolest saame Seisuki raami talle alla panna. Laiuses reguleeritavad jalad võimaldavad peale panna erineva suurusega lauaplaadid nii "2-jalgsetele", "3-jalgsetele" kui ka "4-jalgsetele". See tähendab, et kui peaksid oma lauaplaati kunagi vahetama, saad endiselt samu jalgu kasutada. Lauaplaadid ajapikku kuluvad ja vahetuvad, Seisuki raamid on loodud kestma.

Milliseid laudu saab seisulaudadeks muuta?

Seisuki meeskond oskab reguleeritavaks muuta igas mõõdus ja kujus laudu. Siit saad vaadata, mis tüüpi jalad sinu olemasolevale lauale sobivad.  

Mugav ja kiire teenus

  • Võta ühendust

  • Teeme sinu soovide põhjal pakkumise

  • Seisuki meeskond tuleb paigaldama

  • Ühe laua paigaldamiseks kulub ca 20 minutit

  • Paras aeg kohvipausiks

  • Pausilt tulles on sinu töökoht ergonoomiline

Seisukiga seisavad