Vanast nutikaks

Seisukiga saad oma olemasoleva laua soodsalt reguleeritava kõrgusega lauaks muuta.

Miks muuta vana laud reguleeritavaks?

Sinu olemasoleva laua nutikaks seisulauaks muutmisel on mitu eelist. Tõenäoliselt on olemasolev lauaplaat hoolikalt valitud ja sobib hästi kokku kontori sisekujundusega. Seega saad säästa aega, mis kuluks täiesti uue laua leidmisele.


Lisaks on tänapäeval probleem see, et viskame liiga lihtsalt enda asju ära, selle asemel et neid natukene putitada ja anda neile uus hingamine. Antud juhul on selline lähenemine soodsam ja loodussõbralikum, kui täiesti uue seisulaua soetamine.  

ÜKS SUURUS SOBIB KÕIGILE

Sinu praegune lauaplaat on unikaalne, kuid sellegipoolest saad Seisuki raami talle alla panna. Laiuses reguleeritavad jalad võimaldavad peale panna erineva suurusega lauaplaadid nii "2-jalgsetele", "3-jalgsetele" kui ka "4-jalgsetele". See tähendab, et kui peaksid oma lauaplaati kunagi vahetama, saad endiselt samu jalgu kasutada. Lauaplaadid ajapikku kuluvad ja vahetuvad, Seisuki raamid on loodud kestma.

Milliseid laudu saab seisulaudadeks muuta?

Seisuki reguleeritavad lauajalad sobivad igas mõõdus ja kujus plaatidele. Siit saad vaadata, mis tüüpi jalad sinu olemasolevale lauale sobivad.