Seoses koroonaviiruse levikuga on Seisuki showroom suletud kuni 24.01.21. Lisainfot toodete kohta saame jagada telefoni ja e-maili teel.

Korduma kippuvad küsimused


Tasuta transport üle Eesti

Seisuk pakub tasuta transporti üle Eesti alates ostukorvi summast 50€+km. Kuller toob kauba tasuta sinu kontori- või koduuksele sõltumata korrusest. See tähendab, et ei lisandu korrusetasu. Peamiselt saabub kaup DPD või Fastkulleriga.

- DPD kuller saadab saabumispäeva hommikul sõnumi, mis ajavahemikus ta jõuab. Kui see vahemik ei sobi, siis saab telefonis mugavalt uue aja valida. 

- Fastkuller teostab peamiselt Tallinna aadresside vedusid. Pakk jõuab sinuni üldjuhul vahemikus 14:00-17:00. Kui kuller helistab ja mingil põhjusel aeg ei sobi, siis saab kulleriga telefoni teel uua aja kokku leppida.


*Kaubavedu ei teostata Kihnu, Ruhnu, Prangli, Vormsi ja teistele väikesaartele.  

Kas tooteid saab näha ja proovida?

Arve koopia e-poest ostes

Seisuki e-poest saad osta ka ettevõttele. Ettevõtte nime saad sisestada ostuprotsessi esimeses sammus "Kontaktid". Samas sammus saad määrata kauba tarneaadressi. Ettevõtte juriidilise aadressi, mille märgime arvele, saad lisada viimases sammus "Makse". Vaikimisi on määratud "Kasuta tarneaadressi". Valides "Lisa erinev aadress", saad määrata arvele lisatava juriidilise aadressi. Süsteem saadab arve sinu e-mailile mõne minuti jooksul pärast tellimuse lõpetamist. Kui arve ei jõua kohale, võib kontrollida rämpsposti või kirjutada/helistada meile.

Arve alusel tasumine e-poest ostes

Kui soovid tasuda arve alusel, siis vastava valiku saab teha ostukorvi vormistades "Makse" sammus. Maksemeetodiks tuleb valida "Tasun arve alusel". Seejärel tuleb vajutada "Suundu maksma", misjärel süsteem saadab mõne minuti jooksul sinu e-mailile arve, mille alusel saad tasuda. Kui arve ei jõua kohale, võib kontrollida rämpsposti või kirjutada/helistada meile.

Garantii

Seisuki garantii kehtib nii firmadele kui eraisikutele toote kirjelduses toodud perioodi vältel.

Mida vajad, et laud/tool kokku panna?

Laua ja tooli kokkupanemiseks piisab, kui omad ristpeaga kruvikeerajat. Protsessi saad kiirendada kasutades akutrelli. Muud vajalikud tööriistad ja juhend ootavad sind ostetud toote pakendis.

Kuidas toimib vanast nutikaks teenus?

Vanast nutikaks teenuse puhul tuleb Seisuki paigaldusmeeskond sinu kontorisse ning asendab sinu olemasoleva laua jalad reguleeritava kõrgusega jalgadega. Laua uuendamiseks kulub keskmiselt 20 minutit. Pärast sinu laua uuendamist puhastab paigaldusmeeskond töökoha tolmuimejaga ning võtab kaasa tekkinud pakendijäätmed. Kokkuleppel pakume ka vanade jalgade utiliseerimist. See on mugavaim, kiireim ja odavaim viis saada endale seisulaud! 


Seisuk pakub vanast nutikaks teenust üle Eesti.

Minu laud ei toimi korrektselt

Kui laua normaalses töös esineb tõrkeid, siis aitab üldjuhul algseadete taastamine. Selleks toimi järgnevalt:


A) Mäludega juhtpuldi puhul hoia pikalt all kolme nuppu: "S", "+" ja "-". Seejärel hoia pikalt all "-" nuppu ning laud sõidab madalamaisse asendisse. Laud nullib ennast ära ning peaks uuesti korrektselt tööle hakkama. Kui see ei aidanud, siis proovi laua eemaldamist vooluvõrgust vastavalt punktile B.


B) Tavalise üles/alla puldi puhul proovi järgnevat. Eemalda jalgade juhtmed juhtbloki küljest. Eemalda voolukaabel vähemalt kümneks sekundiks vooluvõrgust. Ühenda voolukaabel vooluvõrguga. Ühenda jalgade juhtmed juhtbloki külge ning peaksid kuulma "klõpsu". Seejärel hoia pikalt all "-" nuppu seni, kuni laud liigub aeglaselt kõige madalamasse asendisse. Laud nullib ennast ära ning peaks uuesti korrektselt tööle hakkama.


Kui eelnevad juhiseid ei aidanud, siis kirjuta meile info@seisuk.ee ning aitame probleemi ära lahendada.

Minu laud ei liigu automaatselt

Mäludega juhtpuldi puhul saab aktiveerida funktsiooni, et panna laud liikuma ühe nupuvajutusega. Selleks hoia mõned sekundid korraga all nuppe 2 ja 4. Ekraanile ilmub sõnum "One touch go on". Nüüd oskab laud ennast ise salvestatud kõrgusele liigutada. Samamoodi 2 ja 4 pikalt all hoides saab selle funktsiooni ka uuesti deaktiveerida.

Meie kliendid räägivad