Korduma kippuvad küsimused


Tasuta transport üle Eesti

Seisuk pakub tasuta transporti üle Eesti alates ostukorvi summast 50€+km. Kuller toob kauba tasuta sinu kontori- või koduuksele sõltumata korrusest. See tähendab, et ei lisandu korrusetasu. Peamiselt saabub kaup DPD, OSC või Fastkulleriga.

- DPD kuller saadab saabumispäeva hommikul sõnumi, mis ajavahemikus ta jõuab. Kui see vahemik ei sobi, siis saab telefonis mugavalt uue aja valida. 

- Fastkulleri puhul lepitakse e-maili või telefonikõnega kokku ajavahemik, millal on sobilik kaup kätte saada.


Kui tootel on tarneajaks märgitud 0–2 tööpäeva, siis:

- Tallinna piires enne kella 13:00 tellides jõuab kaup sinuni samal tööpäeval. Peale kella 13:00 tellides jõuab järgmisel tööpäeval. 

- väljaspool Tallinnat enne kella 13:00 tellides jõuab kaup sinuni järgmisel tööpäeval. Peale kella 13:00 tellides jõuab ülejärgmisel tööpäeval.


Kui tootel on tarneajaks märgitud muu päevade arv, siis jõuab kaup sinuni mainitud päevade jooksul.   


Kui on soov kaubale ise järgi tulla, siis vastava valiku saab teha ostukorvis transporti valides. Kui tootel on tarneajaks märgitud 0–2 tööpäeva, siis on kaup laos olemas. Saadame kirja või helistame, kui kaup on üleandmiseks valmis. Kaupa on võimalik kätte saada meie laost aadressilt Peterburi tee 101b, Tallinn, 13812.


*Kaubavedu ei teostata Kihnu, Ruhnu, Prangli, Vormsi ja teistele väikesaartele.  

Kas tooteid saab näha ja proovida?

Arve koopia e-poest ostes

Seisuki e-poest saad osta ka ettevõttele. Ettevõtte nime saad sisestada ostuprotsessi esimeses sammus "Kontaktid". Samas sammus saad määrata kauba tarneaadressi. Ettevõtte juriidilise aadressi, mille märgime arvele, saad lisada viimases sammus "Makse". Vaikimisi on määratud "Kasuta tarneaadressi". Valides "Lisa erinev aadress", saad määrata arvele lisatava juriidilise aadressi. Arve saadame sinuni ühe tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist.

Arve alusel tasumine e-poest ostes

Kui soovid tasuda arve alusel, siis vastava valiku saab teha ostukorvi vormistades "Makse" sammus. Maksemeetodiks tuleb valida "Tasun arve alusel". Seejärel tuleb vajutada "Suundu maksma", misjärel saadame sulle arve, mille alusel saad tasuda.

Garantii

Seisuki garantii kehtib nii firmadele kui eraisikutele toote kirjelduses toodud perioodi vältel.

Mida vajad, et laud/tool kokku panna?

Laua ja tooli kokkupanemiseks piisab, kui omad ristpeaga kruvikeerajat. Protsessi saad kiirendada kasutades akutrelli. Muud vajalikud tööriistad ja juhend ootavad sind ostetud toote pakendis.

Kuidas toimib vanast nutikaks teenus?

Vanast nutikaks teenuse puhul tuleb Seisuki paigaldusmeeskond sinu kontorisse ning asendab sinu olemasoleva laua jalad reguleeritava kõrgusega jalgadega. Laua uuendamiseks kulub keskmiselt 20 minutit. Pärast sinu laua uuendamist puhastab paigaldusmeeskond töökoha tolmuimejaga ning võtab kaasa tekkinud pakendijäätmed. Kokkuleppel pakume ka vanade jalgade utiliseerimist. See on mugavaim, kiireim ja odavaim viis saada endale seisulaud! 


Seisuk pakub vanast nutikaks teenust üle Eesti.

Minu laud ei toimi korrektselt

Kui laua normaalses töös esineb tõrkeid, siis aitab üldjuhul algseadete taastamine. Selleks toimi järgnevalt:


A) Mäludega juhtpuldi puhul hoia pikalt all kolme nuppu: "S", "+" ja "-". Seejärel hoia pikalt all "-" nuppu ning laud sõidab madalamaisse asendisse. Laud nullib ennast ära ning peaks uuesti korrektselt tööle hakkama. Kui see ei aidanud, siis proovi laua eemaldamist vooluvõrgust vastavalt punktile B.


B) Tavalise üles/alla puldi puhul proovi järgnevat. Eemalda jalgade juhtmed juhtbloki küljest. Eemalda voolukaabel vähemalt kümneks sekundiks vooluvõrgust. Ühenda voolukaabel vooluvõrguga. Ühenda jalgade juhtmed juhtbloki külge ning peaksid kuulma "klõpsu". Seejärel hoia pikalt all "-" nuppu seni, kuni laud liigub aeglaselt kõige madalamasse asendisse. Laud nullib ennast ära ning peaks uuesti korrektselt tööle hakkama.


Kui eelnevad juhiseid ei aidanud, siis kirjuta meile info@seisuk.ee ning aitame probleemi ära lahendada.

Minu laud ei liigu automaatselt

Mäludega juhtpuldi puhul saab aktiveerida funktsiooni, et panna laud liikuma ühe nupuvajutusega. Selleks hoia mõned sekundid korraga all nuppe 2 ja 4. Ekraanile ilmub sõnum "One touch go on". Nüüd oskab laud ennast ise salvestatud kõrgusele liigutada. Samamoodi 2 ja 4 pikalt all hoides saab selle funktsiooni ka uuesti deaktiveerida.

Meie kliendid räägivad