Korduma kippuvad küsimused


Tasuta transport üle Eesti

Seisuk pakub kõikidele toodetele tasuta transporti üle Eesti. Kuller toob kauba tasuta sinu kontori- või koduuksele sõltumata korrusest. See tähendab, et ei lisandu korrusetasu. Peamiselt saabub kaup DPD või Fastkulleriga.

- DPD kuller saadab saabumispäeva hommikul sõnumi, mis ajavahemikus ta jõuab. Kui see vahemik ei sobi, siis saab telefonis mugavalt uue aja valida. 

- Fastkulleri puhul lepitakse e-maili või telefonikõnega kokku ajavahemik, millal on sobilik kaup kätte saada.


Kui kaup on laos olemas ja tarneajaks on märgitud 1–2 tööpäeva, siis:

- Harjumaa piires enne kella 13:00 tellides jõuab kaup sinuni samal tööpäeval. Peale kella 13:00 tellides jõuab järgmisel tööpäeval. 

- väljaspool Harjumaad enne kella 13:00 tellides jõuab kaup sinuni järgmisel tööpäeval. Peale kella 13:00 tellides jõuab ülejärgmisel tööpäeval.


Kui on soov kaubale ise järgi tulla, siis vastava valiku saab teha ostukorvis transporti valides. Seejärel anname märku, kui kaup on lattu jõudnud ning üleandmiseks valmis. Kaupa on võimalik kätte saada meie laost aadressilt Peterburi tee 101b, Tallinn, 13812.


*Kaubavedu ei teostata Kihnu, Ruhnu, Prangli, Vormsi ja teistele väikesaartele.  

Kas tooteid saab näha ja proovida?

Arve koopia e-poest ostes

Seisuki e-poest saad osta ka ettevõttele. Ettevõtte nime saad sisestada ostuprotsessi esimeses sammus "Kontaktid". Samas sammus saad määrata kauba tarneaadressi. Ettevõtte juriidilise aadressi, mille märgime arvele, saad lisada viimases sammus "Makse". Vaikimisi on määratud "Kasuta tarneaadressi". Valides "Lisa erinev aadress", saad määrata arvele lisatava juriidilise aadressi. Arve saadame sinuni ühe tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist.

Arve alusel tasumine

Kui sa ei soovi maksta veebipoes, siis palun pöördu oma tellimusega Seisuki meeskonna poole info@seisuk.ee. Vormistame sinu tellimuse alusel arve ning saad tasuda pangaülekandega.

Garantii

Seisuki garantii kehtib nii firmadele kui eraisikutele toote kirjelduses toodud perioodi vältel.

Mida vajad, et laud/tool kokku panna?

Laua ja tooli kokkupanemiseks piisab, kui omad ristpeaga kruvikeerajat. Protsessi saad kiirendada kasutades akutrelli. Muud vajalikud tööriistad ja juhend ootavad sind ostetud toote pakendis.

Kuidas toimib vanast nutikaks teenus?

Vanast nutikaks teenuse puhul tuleb Seisuki paigaldusmeeskond sinu kontorisse ning asendab sinu olemasoleva laua jalad reguleeritava kõrgusega jalgadega. Laua uuendamiseks kulub keskmiselt 20 minutit. Pärast sinu laua uuendamist puhastab paigaldusmeeskond töökoha tolmuimejaga ning võtab kaasa tekkinud pakendijäätmed. Kokkuleppel pakume ka vanade jalgade utiliseerimist. See on mugavaim, kiireim ja odavaim viis saada endale seisulaud! 


Seisuk pakub vanast nutikaks teenust üle Eesti.

Minu laud ei liigu enam

A) Mäludega juhtpuldi puhul hoia pikalt all kolme nuppu: "S", "+" ja "-". Seejärel hoia pikalt all "-" nuppu ning laud sõidab madalamaisse asendisse. Laud nullib ennast ära ning peaks uuesti tööle hakkama. 


B) Kui sellest ei piisanud, proovi laua eemaldamist vooluvõrgust. Eemalda jalgade juhtmed juhtbloki küljest. Eemalda voolukaabel kümneks sekundiks vooluvõrgust. Ühenda laud vooluvõrguga. Ühenda jalgade juhtmed juhtbloki külge ning peaksid kuulma "klõpsu". Nulli laud vastavalt punktile A.

Minu laud ei liigu enam automaatselt

Ühe nupuvajutusega liikumise seadistamiseks hoia mõned sekundid all nuppe 2 ja 4, et panna laud liikuma ühe nupuvajutusega. Ekraanile ilmub sõnum "One touch go on". Nüüd oskab laud ennast ise salvestatud kõrgusele liigutada.

Meie kliendid räägivad