Vanast nutikaks

Seisuk pakub Eestis ainulaadset teenust, muutes teie vanad kontorilauad reguleeritava kõrgusega laudadeks.

Miks muuta vana laud reguleeritavaks?

Teie olemasoleva laua nutikaks seisulauaks muutmisel on mitu eelist. Tõenäoliselt on olemasolev lauaplaat hoolikalt valitud ja sobib hästi kokku kontori sisekujundusega. Seega saate säästa aega, mis kuluks täiesti uue laua leidmisele.


Lisaks on tänapäeval probleem see, et viskame liiga lihtsalt enda asju ära, selle asemel et neid natukene putitada ja anda neile uus hingamine. Antud juhul on selline lähenemine soodsam ja loodussõbralikum, kui täiesti uue seisulaua soetamine. Seejuures on meie teenus tehtud väga mugavaks ja kiireks. Võtke ühendust, valige sobiv aeg ja Seisuki meeskond tuleb ja muudab teie olemasolevad lauad reguleeritavateks.  

ÜKS SUURUS SOBIB KÕIGILE

Teie praegune lauaplaat on unikaalne, kuid sellegipoolest saame Seisuki raami talle alla panna. Laiuses reguleeritavad jalad võimaldavad peale panna erineva suurusega lauaplaadid nii "2-jalgsetele", "3-jalgsetele" kui ka "4-jalgsetele". See tähendab, et kui peaksite oma lauaplaati kunagi vahetama, saate endiselt samu jalgu kasutada. Lauaplaadid ajapikku kuluvad ja vahetuvad, Seisuki raamid on loodud kestma.

Milliseid laudu saab seisulaudadeks muuta?

Seisuki meeskond oskab reguleeritavaks muuta igas mõõdus ja kujus laudu. Siit saate vaadata, mis tüüpi jalad teie olemasolevale lauale sobivad.  

Mugav ja kiire teenus

  • Võtke ühendust

  • Teeme teie soovide põhjal pakkumise

  • Seisuki meeskond tuleb paigaldama

  • Ühe laua tegemiseks kulub ca 20 minutit

  • Paras aeg kohvipausiks

  • Pausilt tulles on teie töökoht ergonoomiline