E-poest tellides tarneaeg 1–2 tööpäeva! Tasuta transport üle Eesti!

Osta Seisuki e-poest järelmaksuga


Kui on soov Seisuki e-poes toodete eest tasuda väiksemates summades ja pikema perioodi jooksul, siis selleks saab ostukorvi vormistades valida erinevate järelmaksupakkujate vahel. Täpsemalt erinevatest võimalustest saad lugeta siit:

Seisuki järelmaks

Seisuki järelmaksuga on võimalik ühe taotlusega saada järelmaksupakkumine mitmelt krediidiandjalt ning valida enda jaoks sobivaim. Järelmaksu taotlemiseks vali ostukorvis makseviisiks "Seisuki järelmaks", täida krediiditaotlus ning soovi korral sõlmi leping valitud krediidiandjaga. Seisuki järelmaksu partnerid on TF Bank AB Eesti filiaal, Svea Finance AS ning IPF Digital AS


0% kampaania tingimused:

- Kampaania periood: 3–6 kuud

- Kampaania intress: 0%

- Lepingutasu: 19.90€

- Igakuine haldustasu: 1.5€


Järelmaksu tingimused:

- järelmaksuga finantseeritav summa 100–10 000 eurot

- periood 3–60 kuud 

- intress alates 17,9% jäägilt 


Krediidivahendusteenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. Igakuise osamakse suurus on 37,39 € ja krediidi kulukuse määr 24,09% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 400 €, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 12 kuud, intress 17,9% jäägilt aastas, lepingutasu 2% summalt, igakuine haldustasu 0,0% ostusummalt kuus. Maksete kogusumma on 448,03 €. Vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Inbank Slice in 3

Slice on Inbanki poolt pakutav makseviis, mis võimaldab e-poe klientidel tasuda ostude eest kolmes võrdses osas intresse ja teenustasusid maksmataInbanki poolt pakutav Slice erineb selle poolest, et tegemist ei ole krediiditootega. See tähendab, et Slice’ga tasumine on tehtud kliendi jaoks võimalikult kiireks ja mugavaks. Ostu kinnitamine toimub vaid mõne hetkega ja kliendil ei ole vaja sõlmida krediidilepingut. 


Makseviisi saab kasutada 75-800 euroste ostude eest tasumiseks. Inbank Slice in 3 kasutamiseks vali Seisuki ostukorvis makseviisiks Maksekeskus AS ning seejärel vali Inbank Slice in 3.

Liisi ID järelmaks

Liisi ID järelmaksuga saad kauba eest järelmaksuga tasuda kõigest 60 sekundiga. Mis on eriti lihtne: sul ei ole selleks tarvis isegi eraldi kasutajakontot, piisab vaid ID-kaardist, mobiil-IDst või smart-IDst. 


Liisi ID kasutamiseks vali Seisuki ostukorvis makseviisiks Maksekeskus AS ning seejärel vali Liisi ID.

LHV järelmaks

LHV järelmaksu tingimused: 

- vastus taotlusele mõne minutiga

- tasuta ennetähtaegne tagastamine

- otsus järelmaksu anda kehtib 90 päeva

- taotleja miinimum sissetulek 250 eurot kuus

- lepingutasu alates 9,90 eurost

- lepingu pikkus kuni 3-48 kuud


Seisuki e-poest kauba ostmiseks LHV järelmaksuga täida taotlus SIIT.


*Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Igakuise osamakse suurus on 35,94 € ja krediidi kulukuse määr on 23,06% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 9,90% väljastatud krediidisummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,90 €, järelmaksu periood 24 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 862,46 € ja tagasimaksete summa 862,46 €.