Osta Seisukist LHV järelmaksuga

LHV järelmaksuga saad kauba/teenuse eest tasuda osadena. Täida taotlus siin või meie kaupluses ja teeme Sulle kohe pakkumise. 

- Vastus taotlusele mõne minutiga. 
- Tasuta ennetähtaegne tagastamine. 

Järelmaksu tingimused:
- Otsus järelmaksu anda kehtib 90 päeva. Selle perioodi jooksul saad pakutud limiidi ulatuses osta kaupu ja teenuseid. 
- Taotleja miinimum sissetulek 250 eurot kuus. 
- Lepingutasu alates 9,90 eurost. 
- Lepingu pikkus kuni 3-48 kuud. 

LHV järelmaksuga saab osta ka ettevõte, kes on tegutsenud vähemalt ühe aasta. Selleks esita taotlus, ettevõtte viimane majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne viimase kuu seisuga. Saada dokumendid aadressile finance@lhv.ee ja pakkumine edastatakse sulle hiljemalt kolme päeva jooksul. Vajadusel võime küsida ka käendust ettevõtte omanikult, juhatuse liikmelt või teiselt ettevõttelt. Lisateave lhv.ee/jarelmaks  6802 700 iga päev kl 9-21 


Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Igakuise osamakse suurus on 35,94 € ja krediidi kulukuse määr on 23,06% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 9,90% väljastatud krediidisummalt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,90 €, järelmaksu periood 24 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 862,46 € ja tagasimaksete summa 862,46 €.