Seoses koroonaviiruse levikuga on Seisuki showroom suletud kuni 24.01.21. Lisainfot toodete kohta saame jagada telefoni ja e-maili teel.

Transport


Tarneaeg

Kui tootel on tarneajaks märgitud 0–2 tööpäeva, siis on kaup laos olemas ning:

- Tallinna piires enne kella 13:00 tellides jõuab kaup sinuni samal tööpäeval. Peale kella 13:00 tellides jõuab järgmisel tööpäeval. 

- väljaspool Tallinnat enne kella 13:00 tellides jõuab kaup sinuni järgmisel tööpäeval. Peale kella 13:00 tellides jõuab ülejärgmisel tööpäeval.


Kui tootel on tarneajaks märgitud muu päevade arv, siis jõuab kaup sinuni mainitud päevade jooksul.


Kui on soov kaubale ise järgi tulla, siis vastava valiku saab teha ostukorvis transporti valides. Kui tootel on tarneajaks märgitud 0–2 tööpäeva, siis on kaup laos olemas. Saadame kirja või helistame, kui kaup on üleandmiseks valmis. Kaupa on võimalik kätte saada meie laost aadressilt Peterburi tee 101b, Tallinn, 13812.


*Kaubavedu ei teostata Kihnu, Ruhnu, Prangli, Vormsi ja teistele väikesaartele.  

Tasuta transport tuppa üle Eesti

Seisuk pakub tasuta transporti üle Eesti alates ostukorvi summast 50€+km. Kuller toob kauba tasuta sinu kontori- või koduuksele sõltumata korrusest. See tähendab, et ei lisandu korrusetasu. Peamiselt saabub kaup DPD, OSC või Fastkulleriga.

- DPD kuller saadab saabumispäeva hommikul sõnumi, mis ajavahemikus ta jõuab. Kui see vahemik ei sobi, siis saab telefonis mugavalt uue aja valida. 

- Fastkulleri puhul lepitakse e-maili või telefonikõnega kokku ajavahemik, millal on sobilik kaup kätte saada. 

Meie kliendid räägivad