E-poest tellides laotoodetele tarneaeg 1–2 tööpäeva! Tasuta transport üle Eesti!

Kuidas organiseerida juhtmeid ja tehnikat laual ja selle ümber?

Reguleeritava kõrgusega laud ja kaablite haldamine - see on omaette kunst. Kui sinu laua ümber ripub palju kaableid ja juhtmeid, võib see tekitada liigset stressi ja mõnikord põhjustada isegi soovimatuid õnnetusi.

Et nii kodus kui kontoris jääks üldmulje ilus ja esteetiline, jagame sinuga trikke, kuidas seda stiilselt lahendada.

Kuidas siis professionaalselt oma reguleeritavat lauda organiseerida? Räägime lähemalt mitmest võimalusest.

Mõelge läbi pikendusjuhtme paigutus

Lauakaabelduses ilusa tulemuse loomiseks mõtle kõigepealt läbi oma kaabeldus. Tavaliselt ühendad oma juhtmed esimesse ettejuhtuvasse pistikusse. Meie soovitame kinnitada pikendusjuhe lauaplaadi külge, et lõpptulemusena ripuks laua küljest alla ainult üks juhe. 

Erilahendusena on võimalik pikendusjuhtme pesa monteerida ka lauaplaadi sisse, juhul kui pistikupesade ligipääsetavus on tähtis argument. Selline lahendus jääb stiilipuhas ja mugav. 

Kaablikanal 

Kui on soov laualt kukkuvaid juhtmeid ilusti organiseerida, siis soovitaksime järgnevat - kaablikanal laua serva alla, kuhu saab kuvari, arvutilaadija ja muud juhtmed kenasti sisse põimida ning ühendada nad pikendusjuhtmega, mis on kinnitatud kruvidega laua alla. Siis tekib olukord, kus laualt kukub alla ainult üks juhe, milleks on pikendusjuhe. Tulemus jääb visuaalselt kõige puhtam ja soliidsem.

Kaablikanal enne ja pärast

Kaablitoru

Kaablitoru aitab organiseerida laualt rippuvaid juhtmeid. Miinuseks on see, et kui juhtmete pikkus erineb, jääb lõpptulemus siiski vähem organiseeritud kui kaablikanali abil.

Arvutihoidja

Loo funktsionaalsem, meeldivam ja korrastatum töökeskkond nutika arvutihoidjaga. See aitab sul vähendada kaablipuntraid ning vabastada põrandapinda.

Arvutihoidja on suurepärane lisa reguleeritava kõrgusega laua jaoks. Arvutihoidja on kergelt paigaldatav otse lauaplaadi alla ja sobib enamikele arvutitele - lihtsalt seadista see õigesse mõõtu oma arvuti järgi!

Nende näpunäidete järgimine nii kontoris kui ka kodukontoris aitab teil vähendada tööruumi segadust ning suurendada kogu päeva efektiivsust ja tootlikkust.