E-poest tellides laotoodetele tarneaeg 1–2 tööpäeva! Tasuta transport üle Eesti!

Miks eelistada kahe mootoriga seisulaudu?

üksvskaksmootorit

Kaks mootorit vs üks mootor

Kui oled otsustamas erinevate reguleeritava kõrgusega laudade vahel, siis tõenäoliselt oled kokku puutunud kahe peamise variandiga: kahe mootoriga ning ühe mootoriga variant. Visuaalselt võivad nad sarnased välja näha, aga tegelikult on erinevus üsna suur.

Parim valik võttes arvesse kulu

Kuluna võib arvestada hinda, mida laua eest tuleb maksta. Samas kuluks võib ka kujuneda hind, mida maksad hiljem, kui soovid siiski ühe mootoriga laua välja vahetada. Ühe mootoriga variandid on küll soodsamad, aga tegelikult peaks küsima, milline on parim laud vastavalt vajadustele.

Parim valik võttes arvesse kvaliteeti

Kui oluliseks on kvaliteet siis, kahe mootoriga lauad ja kahe mootoriga lauajalad (pildil parempoolne) on kahtlemata õige valik. Ühe mootoriga variandid (pildil vasakpoolne) on üldjuhul sellised, kus mootor ei ole sisseehitatud ning alt jookseb võll teise jala suunas. See võll võib hakata vastu jalgu ja riideid käima. Kahe mootoriga variandi puhul tagab sujuvuse, vastupidavuse ning stiilse välimuse sisseehitatud mootorid.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parim valik võttes arvesse eluiga

Enamus seisulaudade edasimüüjaid liigitavad oma põhimudeliks kahe mootoriga variandi, kuna see variant on loodud pikaajaliselt vastu pidama. Mida kauem lauad kestavad, seda tulusam on see investeering. Kui otsitakse kontoritesse või koju pikaajaliselt vastupidavaid laudu, siis kahe mootoriga variant on kindlasti parem valik kui ühe mootoriga variant.

Parim valik võttes arvesse paigaldust

Ühe mootoriga lauad üldjuhul nõuavad lisajuppe, et ühendada ilma mootorita jalg mootoriga. Kahe mootoriga jalgadel on mootorid sisseehitatud ning seetõttu on juppe vähem. Vähem juppe tähendab omakorda vähem aega kokkupanekuks. 

Kokkuvõte

Millal siis üldse eelistada ühe mootoriga lauda? Tegelikult praktiliselt mitte kunagi. Seetõttu pakumegi Seisukis peamiselt kahe mootoriga reguleeritava kõrgusega laudu ning lauajalgu.

Kui eelarve on tõesti minimaalne, siis leiab Seisuki valikust ka ühe mootoriga reguleeritavad lauajalad. Kui aga on vähegi võimalik, siis soovitaksime ikkagi natukene jõudu koguda ning soetada korralik kahe mootoriga lahendus. Soodsa lahendusena pakume ka unikaalset teenust -  muudame sinu vana kontorilaua reguleeritavaks